دیتا اینتری یا همان ورود اطلاعات، یکی از مهم‌ترین مواردی است، که پس از تولید محتوا باید به آن پرداخته شود. تصور کنید حجم زیادی از محتواهای متنی، تصویری و صوتی را برای وب سایت خود تولید کرده‌اید، که باید در معرض دید مخاطبین قرار بگیرند. با وجود امکانی به نام دیتا اینتری، شما می‌توانید به راحتی اطلاعات خود را وارد سایت کنید و آنها را زمانبندی و منتشر کنید. اما این کار جزئیاتی دارد، که افراد متخصص این حوزه می‌توانند به آن بپردازند و حتی بخشی از سئو محتواهای شما را در این مرحله انجام دهند.

دیتا اینتری چیست

دیتا اینتری و جذابیت‌های آن

شاید تصور کنید که دیتا اینتری تنها به معنای ورود ساده اطلاعات در سایت است. اما این تصوری کاملا اشتباه است. شما این کار را باید با حساسیت‌های بسیاری انجام دهید، چرا که وب سایت شما در این بخش است که می‌تواند، بیشترین تاثیر را از محتواهای تولید شده بگیرد. در واقع ورود اطلاعات به سایت، باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود، تا تمامی مولفه‌ها و قواد و قوانین سئو و بازاریابی محتوا، رعایت شود. 

معمولا محتواهای تولید شده اگر متنی باشند، توسط نویسنده‌ها یا تیم تولید محتوا، در قالب فایل ورد به شما تحویل داده می‌شود؛ که در این صورت یا خود شما باید تخصص آماده سازی و بارگذاری محتواها را در سایت داشته باشید، یا اینکه با صرف هزینه‌های اضافه، این کار را به یک تیم متخصص بسپارید.  

در دیتا اینتری نکته مهمی که وجود دارد، این است که اگر  محتواهایی با کیفیت تولید کرده باشید، اما بارگذاری آنها را در سایت به درستی انجام ندهید، کیفیت محتواهای تولید شده بسیار پایین می‌آید و در بخش سئو و گرفتن رتبه در نتایج موتورهای جستجو گوگل، نمی‌توانید، نتایج موثر و رضایت بخشی، کسب کنید. 

ورود اطلاعات در سایت

نوبل محتوا، متخصص در ورود اطلاعات به سایت شما

نوبل محتوا، مفتخر است تا علاوه بر تولید و بازاریابی محتوا وب سایت شما مشتریان عزیز، در بخش دیتا اینتری، خدمات موثر و نتیجه بخشی را ارائه دهد و حس خوب برتری را به شما مشتریان عزیز هدیه دهد. 

فراموش نکنید که نوبل محتوا در تمامی مراحل رشد کسب و کارتان، صادقانه و دوستانه در کنار شماست. 

ورود اطلاعات به سایت