اگر برای تعیین استراتژی محتوا سایتتون، نیاز به کمک دارید، می‌توانید صفر تا صد این کار را به ما بسپارید. ما با بررسی اهداف کسب و کار شما، پرسونای کاربری، تحلیل رقبا، و آنالیز کیوردهای هدف، یک تقویم محتوایی ارزشمند برای شما طراحی می‌کنیم. در واقع هیچ کسب و کاری بدون داشتن استراتژی محتوا، نمی‌تواند در فضای آنلاین نتایج قابل قبولی را کسب کند. اگر می‌خواهید با جزئیات بیشتری از این موضوع آشنا شوید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید و در صورت لزوم، با مشاورین نوبل محتوا تماس بگیرید، تا به شما درخصوص تعیین و تدوین استراتژی محتوا، توضیحات لازم را ارائه دهند.

مهم‌ترین مسئله‌ای که همین ابتدا می‌توانیم به آن اشاره کنیم، این است که داشتن یک استراتژی قوی و کارآمد، از ابتدای کار مورد نیاز کسب و کار شماست و برای رشد آن، باید در تمامی مراحل کار، یک استراتژی قدرتمند را به عنوان راهنما و چراغ مسیر، به همراه داشته باشید.

تعیین استراتژی محتوا

تعیین استراتژی محتوا

به کمک استراژی محتوا، مسیر رشد کسب و کار شما مشخص می‌شود. اگر کارتان را بدون داشتن یک برنامه استراتژیک شروع کنید، جز اینکه در میانه راه خسته و دلسرد شوید، چیز دیگری نصیب‌تان نخواهد شد.

علاوه بر تولید محتوا، برای شروع هر کاری و ادامه دادن آن در یک مسیر مشخص، حتما باید از قبل یک برنامه مشخص داشته باشید، تا براین اساس بتوانید زمان و هزینه‌ها را کنترل کنید و در نهایت گام به گام نتایج مثبتی از فعالیت‌های خود کسب کنید.

در تولید محتوا ما با مفهومی به نام بازاریابی محتوا روبرو هستیم که مرتبط ترین چیزی که درخصوص آن وجود دارد، استراتژی محتوا است. به کمک استراتژی می‌توانید بفهمید که کارهای‌تان را قرار است چطور انجام دهید و دوم اینکه قرار است، پس از بازاریابی محتوا، چه نتیجه‌ای بگیرید. اما شاید از خودتان بپرسید، که چه نتیجه‌ای؟

  • افزایش فروش
  • افزایش بازدید
  • کسب رتبه در نتایج گوگل
  • و…

بخشی از خدمات ما در نوبل محتوا، همین تعیین و تدوین استراتژی محتوا است. ما با آنالیز کسب و کار شما و تحلیل رقبا، به یک استراتژی مشخص و قدرتمند دست پیدا می‌کنیم، تا براساس آن، کسب و کار شما را در مسیر رسیدن به یک هدف مشخص، رشد دهیم.

استراتژی محتوایی